چکیده برترین وبسایت های دکوری

دو شنبه 29 مرداد 1397
ن : دکوری فروشی

شلف

شلف باکس زیبایی در کنار مدرنیته

شلف باکس یکی زیباترین انواع شلف هاست که در هر نوع منزل و یا حتی محیط کاری می توان از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.این نوع از شلف ها دارای دیواره هایی برای محافظت از سقوط اشیاء قرار داده شده بر روی آنها هستند.

همچنین این دیواره های جانبی، به زیبایی بیشتر آنها نیز کمک بزرگی خواهد کرد. از شلف باکسواقعاً در هر فضا و دکوراسیونی می توان استفاده کرد البته با توجه بهنوع چینشِ دیگر وسایل. آنها به خوبی می توانند تمامی دکوری های شما را در دل خود جای داده و با امنیت کامل از آنها مراقبت نمایند.

در برخی کشورها مانند فرانسه که یکی از کشورهای اروپایی و به شدت هنر دوست می باشد از تمامی انواع و رنگ های شلف استفاده می شود به خصوص همین شلف باکس که به نوعی یکی از طرح های مدرن و هماهنگ با سایر وسایل مدرن و امروزی منزل است.

فرانسوی ها از ترکیب و چینشِ بسیار بی نظیرِ شلف باکسها در کناره ها و بالای میز تلویزیون به خوبی استفاده می کنند، یعنی ابتدا تلویزیون روی میز تلویزیون وکف منزل قرار می گیرد و بعد اطراف و بالایش را پر از باکس های متنوع و متغیر شلف می کنند تا زیبایی رادو چندان نماید.

همچنین گاهی حتی خودِ تلویزیون و یا همان ال ای دی را نیز در دلِ یکی از همین شلف باکسهای بزرگی که روی دیوار نصب شده است قرار می دهند تا ال ای نیز در ارتفاعی بیشتر از سطح زمین و میز تلویزیون های معمولی قرار بگیرد و به این شکل یک طرح بی نظیر و کاملاً مدرن و خاص را در پربازدیدترین نقطۀ منزل خود ایجاد می کنند.

همچنین ایتالیایی های مدرن و امروزی هم به خوبی هر چه تمام تر در تمامی نقاط کشورشان و در شهرهایی مانند رم در آپارتمان هایی که در ظاهر به شدت هنری و قدیمی به نظر می رسند، منازل امروزی خود را برپا کرده اند و در دلِ این منازل از بهترین و زیباترین شلف باکس استفاده می نمایند.

ایتالیایی ها هم مردمانی هنری و هنر دوستند و دارای طبعی تقریباً لطیف و علاقۀ بسیار زیادی به تزئین محل زندگی و منازل خود با بهترین المان های زیبایی دارند. که یکی از بهترین اِلمان ها، همین شلف باکسهای بی نظیر و زیباست. آنها به خصوص علاقۀ فراوانی به گذاشتن کتاب های خود و همچنین نسخ قدیمی کتاب ها در داخل این شلف باکس ها دارند تا بتوانند زیبایی قدیم و مدرنیته را در کنار هم نمایش دهند.

هر فردی می تواند با خلاقیت خود از این شلف های جعبه ای و محصور به خوبی استفاده کند. مثلاً شاید خانمی تمایل داشته باشد یک یا شلف باکس را در بالای کابینت های پایینی آشپزخانۀ خود نصب کرده و برخی بشقاب ها و لیوان های زیبای خود را در آنها بچیند. این کار اصلاً منعی نداشته و هیچکس هم نمی تواند از چنین ایده یا طرحی ایراد بگیرد چون به شدت زیبا و کارآمد خواهد بود.

یا می توان آنها را حتی بالای سینک ظرفشویی نیز نصب کرد که با کمی دقت و تحمل در انتخاب ابعاد و مکانِ درست نصب آنها، چنان دکوراسیونی را به خود و آشپزخانه تان هدیه خواهید کرد که دیگر اصلاً تمایل به ترک آشپزخانه را نخواهید داشت!

شلف باکس همان جعبۀ رؤیایی هر فردی برای قرار دادن وسایل دکوری و تزئین اتاق خواب ها، حال پذیرایی، آشپزخانه و هر جای دیگری از منزل است. با کمی تفکر و جابجا کردنِ برخی وسایل و اِلمان های زیباییِ دیگر در منزل، می توانید به طرح بی نظیری در منزل یا محل کارتان دست یابید، فقط کمی صبر و حوصله نیاز دارید.

فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی:: برچسب‌ها: شلف,تبادل لینک هوشمند

برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان مجله ی دکوریجات و آدرس decoriforoshi.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.