modigi | مشاوران دیجیتال , مشاوره دیجیتال , مشاوره رایگان مشاوره با هزینه کم , مشاوره کسب و کار , مشاوره تلفنی , مشکلات نرم افزاری , مشکلات سخت افزاری , وب برندینگ , مشاوره موفق

مشاورین دیجیتال در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند.
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • توییتر
  • facebook

مذاکره سامسونگ با مورتای برای تامین باتری Galaxy S8

سامسونگ برای تأمین باتری گلکسی اس ۸ با موراتای ژاپن در حال مذاکره است

آخرین و جدیدترین اخبار فناوری

بنا بر شنیده‌ها سامسونگ در حال گفتگو با Murata Manufacturing ژاپن برای تولید باتری‌های مورد نیاز برای گلکسی اس ۸ است.

گزارش Nikkei نشان از این دارد که سامسونگ در حال گفتگو با کمپانی ژاپنی Murata Manufactirung برای تولید باتری‌های مورد استفاده در گلکسی اس ۸ این کمپانی است.

سامسونگ در تابستان سال ۲۰۱۶ نسل جدید فبلت خود را با نام گلکسی نوت ۷ رونمایی کرد، اما پس از عرضه‌ی این فبلت به بازار، مشکل باتری منجر به فراخوانی این گوشی هوشمند و در نهایت توقف تولید آن شد. سامسونگ با انتشار گزارشی که به ارائه‌ی نتیجه‌ی تحقیقات این کمپانی در رابطه با دلیل انفجار مربوط بود، سایز باتری و همچنین مشکلات موجود در فرایند تولید را دو علت اصلی انفجار گلکسی نوت ۷ سامسونگ نامید.

سامسونگ در گلکسی نوت ۷ از باتری‌هایی استفاده کرده بود که توسط دو کمپانی ‌Samsung SDI و Amperex Technology چین توسعه یافته بودند. نهایتا سامسونگ به دلیل مشکلات ایجادشده برای گلکسی نوت ۷ متحمل ضرری ۵.۳ میلیارد دلاری شد و این ضرر، ورای خدشه‌ای است که به برند سامسونگ و گلکسی نوت وارد آمد.

کُه دونگ جین، مدیر بخش موبایل سامسونگ در ماه ژانویه، همزمان با ارائه‌ی گزارش دلیل انفجار باتری گلکسی نوت ۷ اعلام کرد این کمپانی کره‌ای پروسه‌ای هشت مرحله‌ای برای جلوگیری از انفجار گلکسی نوت ۷ در دست دارد.

به نظر می‌رسد Murata برای تأمین باتری‌های مورد نیاز در گلکسی اس ۸ جایگزین کمپانی چینی خواهد شد که البته این موضوع بستگی به پیشرفت مذاکرات بین دو کمپانی دارد.

با ما از اخبار فناوری روز دنیا باخبر شوید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 15 =