modigi | مشاوران دیجیتال , مشاوره دیجیتال , مشاوره رایگان مشاوره با هزینه کم , مشاوره کسب و کار , مشاوره تلفنی , مشکلات نرم افزاری , مشکلات سخت افزاری , وب برندینگ , مشاوره موفق

مشاورین دیجیتال در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند.
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • توییتر
  • facebook

جدیدترین آپدیت اینستاگرام به کاربران اجازه آپلود کردن چند عکس در یک پست را می‌دهد

از وقتی که اینستاگرام شروع به کار کرده، کاربران تنها قادر به آپلود کردن یک تصویر در هر پست بودند. اگر تصاویر یا ویدئوهای متعددی برای آپلود کردن داشتید، متاسفانه هیچ راه ساده‌ای پیش رویتان نبود. حالا جدیدترین آپدیت اینستاگرام به کاربران اجازه آپلود کردن ۱۰ عکس و ویدئو در هر پست را می‌دهد.

بدین ترتیب، دیگر مجبور نیستید که بهترین تصویر یا ویدئو از تجربه‌ای که می‌خواهید با دیگران در میان بگذارید را انتخاب نمایید. هنگام آپلود کردن عکس یا تصویر، آیکون جدیدی را مشاهده خواهید کرد که شما را قادر به انتخاب چند تصویر یا ویدئو از کتابخانه‌تان می‌کند. حتی می‌توانید ترتیبی که عکس‌هایتان در آن به نمایش درمی‌آیند را مشخص نمایید؛ کافیست روی عکس ضربه زده و ترتیب را عوض کنید، فیلتری را روی تمام تصاویر اعمال کنید یا همه‌شان را به‌ترتیب ادیت کنید. اینستاگرام می‌گوید که این پست‌ها فعلاً یک عنوان (caption) داشته و مربعی‌شکل هستند، اما احتمالا در آینده شاهد پشتیبانی از پست‌های غیرمربعی نیز خواهیم بود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =