modigi | مشاوران دیجیتال , مشاوره دیجیتال , مشاوره رایگان مشاوره با هزینه کم , مشاوره کسب و کار , مشاوره تلفنی , مشکلات نرم افزاری , مشکلات سخت افزاری , وب برندینگ , مشاوره موفق

مشاورین دیجیتال در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند.
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • توییتر
 • facebook

ایده های برتر کارآفرینی اینترنتی

با ایده های برتر کارآفرینی اینترنتی در خدمت شما عزیزان و همراهان همیشگی مودیجی یا مشاورین دیجیتال هستیم . اگر مطالب ما را تا به اینجا دنبال کرده باشید حتما از هدف مشاورین دیجیتال مطلع هستید و می دانید که ما تمام سعی خود را کرده ایم و خواهیم کرد تا شما هموطنان عزیز موفق بوده و به اهداف خود خیلی زود برسید .

ایده های برتر _ تعریف کار آفرینی

کار آفرینی یا کار آفرین همانگونه که از کلمه آن بر آورد می شود به وجود آورنده کار محسوب می شود که از کلمه فرانسوی Entrepreneurs به معنی متعهد شدن است گرفته شده ، و برای آن تعاریف گوناگونی از دیدگاه های مختلف گفته شده است . در واقع به فرد به وجود آورنده کار ، کار آفرین و به پروسه و مراحل انجام کار ، کارآفرینی گفته می شود . بزرگان بسیاری در این زمینه تعاریفی را ارائه نموده اند مانند :

كار آفرين را فردي ميداند كه مسئوليت توليد و توزيع فعاليت اقتصادي خود را بر عهده دارد. “جان باپتيست سي”

كارآفرين فردي است كه ابزار توليد را به منظور تركيب به صورت محصولاتي قابل عرضه به بازار خريداري مي كند. كارآفرين در هنگام خريد از قيمت نهايي محصولات اطلاع ندارد.”ريچارد كانتيلون “

كار آفرين فردي است كه تخصص وي “تصميم گيري عقلايي و منطقي در مورد ايجاد هماهنگي در منابع كمياب ” ميباشد. وي ” داشتن توان داوري و قضاوت ” را عنصري مشترك در تمامي كار آفرينان تشخيص داده است .  “كاسون “

کار آفرین کسب و کاری را برای خود راه می اندازد و باید مواردی را بداند و رعایت کند و حتی انجام دهد

 1. قبول کردن ریسک مالی
 2. سازماندهی امور به تنهایی
 3. یافتن مشتریان در جهت ادامه فعالیت
 4. انجام فعالیت های مختلف به طور همزمان
 5. تصمیم گیری در هر زمینه به تنهایی
ایده های برتر
ایده های برتر

ویژگی های بارز کارآفرین

 • تحمل ریسک : فرد کارآفرین باید هر نوع ریسکی را پذیرد . ریسک شکست ، ریسک مالی ، ریسک حیثیتی و … که ممکن است در کار خود آنها را به طور کل از دست بدهد پس باید دارای روحیه ریسک پذیری باشد .
 • هدفمند : آنها شب و روز تنها به هدفی که انتخاب کرده اند می اندیشند و تمام راه های منتهی به هدف را بررسی و سعی می کنند هموارترین و کوتاه ترین راه را انتخاب کنند تا هر چه زودتر به هدف خود با ریسک کمتری برسند
 • شجاع : فرد کار آفرین شجاع است و از خود شجاعت نشان می دهد شاید به گونه ای بشود گفت که پذیرفتن ریسک نیز خود نوعی شجاعت است ولی او باید از آن هم فراتر برود و دل انجام هر نوع کار و تغییراتی را داشته باشد حتی باید به گونه ای با سرنوشت آینده خود و همکاران و … نیز بازی کند .
 • قدرت تحمل : یک کار آفرین باید از قدرت تحمل بالایی برخوردار باشد و یا هر روز آن را تقویت کند باید در برابر تمام امور بخصوص امور منفی صبر داشته باشد و با پشتکار ادامه دهد و همین امر منجر به جذابیت او می شود و در صورت نداشتن بهتر است کار آفرینی را فراموش نماید .
 • خود اتکا : آنها فقط باید به خود متکی باشند و تمام امور را خود انجام دهند و انتظار کمک از طرف اشخاص مختلف را نداشته باشند .
 • خلاق : او باید ایده هایی را در ذهن خود بسازد و بهترین آن را ارائه دهد باید خلاقانه کار کند و نمی تواند به موارد و کارها و راه های سنتی و قدیمی بیاندیشد .
 • شناسایی فرصت ها : فرصت ها را می شناسد و در هر لحظه از فرصت ها استفاده کرده و در یک زمان بهترین عمل و راه را شکار کرده و از آن استفاده نماید .
 • انگیزه بالا : فرد کار آفرین باید دارای انگیزه بالا و قوی باشند به گونه ای که هر راهی را برای رسیدن به آن بپیماید و از هیچ نقص و شکستی دلسرد نشود و هدف خود را رها نکند .

کار آفرینی اینترنتی

ایده های برتر کار آفرینی اینترنتی

فرآیندی است که با استفاده از نوآوری و فناوری و با بهره گیری از اینترنت را برای انجام کار ها و یا حل مشکلات انجام می شود حتی شاید بسیاری از افراد برای حل مشکلات خود در اینترنت نیز حاضر به هزینه کردن نیز باشند معمولا این فرآیند به صورت یک وب سایت می باشد که منجر به فروش محصول و یا ارائه خدمات در دنیای وب می شود و به گونه ای بوده که در اقتصاد امروز رشد و پیشرفت چشم گیری داشته است چرا که کسب و کار اینترنتی به کوچکترین کسب و کار ها نیز این فرصت را داده تا خودی نشان دهند و حتی زمینه را برای گستردگی خود فراهم آورند و به راحتی می توانند در اختیار کاربران خود در هر کجای جهان قرار گیرند . زیبایی دنیای وب در این است که همه جای دنیا و جهان در دسترس است و یک بازار به گستردگی جهان است که می توانید همیشه مشتریان خود را داشته باشید هیچ گاه بسته نخواهد بود در طول شبانه روز در دسترس است علاوه بر خرید می توانید از اطلاعات جامع تری نیز استفاده کنید و سطح دانش خود را افزایش دهید .

یک فرد کار آفرین اینترنتی باید مهارت های فردی، عمومی ، فنی ، مدیریتی خود را تقویت کند و هر روز به دنبال اطلاعات جدید و به روزی باشد و حتی بسیاری از مهارت ها نیز در خود پرورش دهد چرا که رقیبان بسیاری در این بازار شگفت انگیز وجود دارد او ملزم است بسیاری از موارد اجتماعی ، اخلاقی ، فرهنگی ، اقتصادی را رعایت کند و البته این امر به دلیل نا محدود بودن این نوع کاسبی کاری دشوار است .  ولی این امر نباید شما را دلسرد نماید چرا که هزینه راه اندازی این نوع کسب و کار به مراتب کمتر از راه اندازی کسب و کار فیزیکی در دنیای واقعی می باشد . و همین امر بسیار عالی است .

موفقیت یک کارآفرین اینترنتی از طریق میزان درآمد حاصل از اینترنت سنجیده می شود پس سعی کنید بهترین و جدید ترین محصولات و خدمات را ارائه نمایید محصولات و خدماتی که شاید نیاز بسیاری از افراد باشد .

شروع کار آفرینی اینترنتی

یک نیاز جامعه و افراد را پیدا کنید و در جهت رفع آن بکوشید متاسفانه مشکل بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی عدم توجه به این موضوع است و یک باره کار خود را راه اندازی می کنند و انتظار بازخورد مثبت را نیز دارند .

در جهت فروش و ارائه خدمات و تبلیغات و بازار یابی برنامه ریزی کنید خوب بیاندیشید و تمام راه ها را بررسی نمایید و سعی کنید از یک روش بهینه در جهت کسب و کار خود استفاده نمایید .

یک وب سایت برای خود در نظر بگیرید و تمام محصولات و خدمات خود را همچنین اطلاعاتی از خود و شماره های تماس را در آن قرار دهید و سعی کنید وب سایت خود را به روز نگه دارید . و از مطالب جذاب و تأثیر گذار کمک بگیرید

مشهور شوید سعی کنید کسب و کار و وب سایت و خود را در سطح اینترنت تبلیغ کنید و قرار دهید در هر انجمن و یا گروه های اینترنتی از نام برند و کسب و کار خود استفاده کنید و آن را برندیگ کنید.

ایده های برتر کارآفرینی اینترنتی

لازم است بگوییم ما در اینجا تنها ایده ها را نام می بریم و تحقیق و بررسی و کسب اطلاعات بیشتر را به عهده خود شما قرار می دهیم .

 1. راه اندازی وب سایت با توجه به نیاز کاربران و شناخت بیشترین درصد نیاز جامعه
 2. ارائه خدمات در سطح وب ، استعداد و یا هنر و یا حرفه خود را برای خدمت رسانی به بقیه در اختیار بگیرید و از آن استفاده نمایید
 3. فروش محصولات اینترنت بستر مناسبی برای تبلیغات محصولات شماست پس از آن بهره بگیرید
 4. فروشگاه اینترنتی
 5. فروش محصولات دیگران ، همانطور که در دنیای واقعی فروش به صورت حق العمل کاری وجود دارد در فضای مجازی نیز این سبک از فروش مجود است که به سایت های همکاری در فروش ختم می شوند.
 6. آموزش زمینه خاص دراینترنت
 7. تعامل ما بین افراد در زمینه های مشترک
 8. فعالیت تبلیغاتی در فضای مجازی
 9. فعالیت و ایجاد صفحات و کانال ها در شبکه های مجازی
 10. ارائه مشاوره در فضای مجازی برای رشد ، کمک و پیشبرد اهداف تجاری و شخصی
 11. طراحی وب سایت و فروش آن
 12. ارائه فضای میزبانی وب ، دامنه و سرور
 13. فروشگاه اینترنتی فایل و محصولات مجازی
 14. شبکه فروشگاهی برای فروش محصولات خود و یا دیگران
 15. برنامه نویسی اپلیکشین تحت وب و یا مستقل و فروش آن در مارکت های موجود.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − چهار =