modigi | مشاوران دیجیتال , مشاوره دیجیتال , مشاوره رایگان مشاوره با هزینه کم , مشاوره کسب و کار , مشاوره تلفنی , مشکلات نرم افزاری , مشکلات سخت افزاری , وب برندینگ , مشاوره موفق

مشاورین دیجیتال در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند.
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • توییتر
  • facebook

اعضای هیات دولت در انتخابات یک صدا از روحانی حمایت می‌کنند

3-15
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بارها نامزدی خود در انتخابات ریاست‌جمهوری را تکذیک کرده‌ام ولی از کارهای صداو سیما سر در نمی‌آورم که چرا من را به عنوان نامزد انتخابات معرفی می کند.

به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، محمود واعظی امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من بارها اعلام کرده‌ام که نامزد انتخابات نمی‌شوم و به شدت از نامزدی حسن روحانی حمایت می‌کنم زیرا معتقدم روحانی در این چهار سال کارهای بسیار بزرگی انجام داده که هم نظام و هم مردم ثمره این اقدامات را در دولت دوم روحانی بیشتر احساس می‌کنند.
وی در ادامه افزود: وعده‌های رییس‌جمهور در زمینه سیاست خارجی،همبستگی ملی، امنیت داخلی و بخشی از مسائل اقتصادی حل شده است و بخش مربوط به اشتغال و وتولید هم در دولت دوم روحانی محقق می‌شود.
واعظی تصریح کرد: همه اعضای دولت که اسامی آنها به عنوان نامزد ریاست‌جموری در صداو سیما مطرح می‌شود، یک صدا از روحانی در انتخابات حمایت می‌کنند.
وزیر ارتباطات و فناورآوری اطلاعات درباره سرویس صوتی جدید تلگرام اظهار داشت: سیاست ما همواره این بوده است که خدماتی که مورد نیاز مردم است و به لحاظ اقتصادی لطمه ای به کار دیگران نمی زند را آزاد بگذاریم. تعداد کاربران تلگرام در ایران قابل مقایسه با کشورهای دیگر نیست، بنابراین تلگرام آرام آرام خدماتش را در ایران توسعه می دهد.
وی افزود: این‌گونه خدمات از طریق شبکه‌هایی که اپراتورها در آن‌جا سرمایه‌گذاری کرده‌اند ارائه می‌شود یعنی اگر اپراتورها راضی به ارائه خدمات نباشند ارائه این سرویس‌ها با مشکل روبرو می‌شود. ما اکنون اجازه داده‌ایم اپراتورها بررسی کنند که سرویس های جدید تلگرام چه تاثیری بر وضعیت اقتصادی آنها می گذارد. ما دنبال اقدامی هستیم که هم مردم راضی باشند و هم اپراتورها، البته ما نمی توانیم اپراتورها را اجبار کنیم که صوت را سرویس کنند.
واعظی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا پیام رسان ویسپی قرار است جایگزین تلگرام شود، خاطرنشان کرد: در دنیای امروز هیچ رسانه ای جایگزین دیگری نمی‌شود، اکنون در ایران و بسیاری از کشورهای جهان انواع شبکه‌های اجتماعی وجود دارد که با خدماتی که به مردم می دهند جای خود را در میان آن‌ها باز کرده‌اند. هم ویسپی جای خود را دارد و هم تلگرام.

منبع فاوانیوز

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =